הסיפור שלנו

הסיפור של Pink Beauty Club התחיל בשיחה רגילה ביני (שירן) לבין חברה שלי נועה. היינו שבועיים לפני חתונה של חברה טובה שלנו והיינו מתוסכלות מזה שלא מצאנו תוספות שיער במחירים סבירים בשום מקום בארץ! הרגשנו שאנחנו חייבות כל פעם להוציא המון כסף על מספרות וטיפולי יופי או לקנות מוצרים באיכות על הפנים. 

עכשיו מילא והיה מדובר באירוע אחד, מה עם שאר האירועים שהולכים להיות בעתיד?

ואם אני יוצאת רגע מהנושא של האירועים, אני רוצה להרגיש בשיא שלי כל יום, מבלי לשבור את הכיס! החלטתי לעשות משהו בעניין. יצאתי לחקור את התחום ואחרי חצי שנה של מחקר, פיתוח ומיתוג הקמתי את Pink Beauty Club. 

המטרה שלנו הייתה ברורה: לספק לנשים ישראליות את תוספות השיער, המחטבים ומוצרי הביוטי שהן צריכות - במחיר משתלם.

הימים הראשונים: 

הימים הראשונים לא היו פשוטים. עזבתי את העבודה הקודמת שלי בתור מזכירה רפואית ונאלצתי לעבוד שעות ארוכות כדי להוציא את העסק לדרך. באמת הרגשתי והאמנתי (ואני עדיין מאמינה) שהמשימה שלי היא לעזור לנשים להיראות ולהרגיש בשיא שלהן מבלי לשבור את הכיס, והייתי נחושה להפוך את המותג להצלחה מסחררת.

הצמיחה:

המותג Pink Beauty Club צמח במהירות מטורפת. נשים מכל רחבי ישראל שמעו על המותג ועל המוצרים הזולים והאיכותיים שלו והזמינו בכמויות יפות, משפיעניות ביוטי הכי מוכרות ונחשבות עפו על המוצרים ופרסמו אותנו בחינם! זה הרגיש כמו חלום, אבל ידעתי שיש לזה סיבה: הרגשתי שאני עושה שינוי בחיים של נשים, וזה רק הפך אותי למחויבת יותר להמשיך להצמיח את העסק ולהגיע ליותר נשים ולעזור ולהעצים גם אותן.

היום.

כיום Pink Beauty Club הוא אחד ממותגי תוספות השיער, המחטבים והביוטי המובילים בישראל. יש לנו מגוון רחב של מוצרים. מעל +25,000 לקוחות מרוצות. מעל +10,000 עוקבות באינסטגרם וזאת רק ההתחלה. אני גאה במה שהשגנו. עשרות אלפי נשים הפכו ללקוחות מרוצות ומכורות ועזרנו להן להיראות ולהרגיש במיטבן, ואני עדיין מחויבת להמשיך לעשות זאת. 

אוהבת, שירן